Föremål som liknar spegel nk
8233 Spegel
omkring 1900 cm, yttermått inklusive ram: 45x72 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2024
8235 Spegel
Förgylld ram, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 1 april 2024
8133 Spegellampett
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 april 2024
4095 Spegel
Funkis, Rund. Diameter: 90 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 13 november 2023
1051 Spegel
Såld: 600 kr
Såldes den 13 november 2023
4244 Spegel
Funkis, 98x44 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 5 juni 2023
3122 Spegel
Såld: 300 kr
Såldes den 29 maj 2023
4015 Spegel
Tenn, 1920-/30-tal, yttermått inklusive ram: 46x29 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 6 mars 2023
3319 Spegel
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2023